Impui mai mult respect cu o asa caruta

Picture from category: Poze gen Se poate si asa

proposed: 2 Oct 2006
Impui mai mult respect cu o asa caruta

Impui mai mult respect cu o asa caruta
si in plus nu-ti pasa nici de pretul benzinei

Briceagul armatei romane
previous picture
Sunt bine sanatos aici ploua un pic mai mult decat de obicei. iar tsunami-ul de saptamana trecuta nu a ras decat casa, in rest totul e bine
next picture

Colectionarul Colectionarul

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 25 May 2007

Bere la rece... Bere la rece...

Poze gen Se poate si asa : : Monday, 14 May 2007

La plaja... Brrrr... La plaja... Brrrr...

Poze gen Se poate si asa : : Monday, 26 November 2007

Motto Biblioteca Comunala: Sa mai bem o
carte! Motto Biblioteca Comunala: Sa mai bem o carte!

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 24 October 2006

Pepeni atipici Pepeni atipici

Pepeni crescuti in recipiente speciale, de mici, pt a lua aceasta forma!

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 11 August 2006

Ospatarii cu adevarat buni... pot Ospatarii cu adevarat buni... pot

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 5 January 2007

La ce mai e bun cricul de la masina? La ce mai e bun cricul de la masina?

Poze gen Se poate si asa : : Thursday, 15 April 2010

Turkish Airlines Turkish Airlines

O shaorma repede la baiatu' in spate la 146C

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 27 October 2006

La un picnic, mai pe seara La un picnic, mai pe seara

S-a luat apa calda in cartier?

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 15 December 2006

Spending some quality time: -) ... hac! Spending some quality time: -) ... hac!

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 15 September 2006

Voi unde v-ati pus tabara? Voi unde v-ati pus tabara?

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 2 May 2007

Upgrade toaleta Upgrade toaleta

Ai o toaleta care te nemultumeste din anumite puncte de vedere? Solutia e la indemana

Poze gen Se poate si asa : : Wednesday, 1 November 2006

Placerea speciala de a te da pe tobogan
direct in pubela Placerea speciala de a te da pe tobogan direct in pubela

Poze gen Se poate si asa : : Friday, 1 September 2006

Cred ca n-au mai mancat de ceva vreme Cred ca n-au mai mancat de ceva vreme

Poze gen Se poate si asa : : Sunday, 6 May 2007

De ce-i important sa dormi in pijamale! De ce-i important sa dormi in pijamale!

Poze gen Se poate si asa : : Tuesday, 12 September 2006