Cartiere de locuinte in Mexic

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 25 Aug 2006
Cartiere de locuinte in Mexic

Cartiere de locuinte in Mexic

Cum se mai decoreaza parcurile: ...casa incompleta
previous picture
Bloc de locuinte in Mexic
next picture

Cu un ochi rad si cu altul plang Cu un ochi rad si cu altul plang

Poze din Constructii : : Thursday, 4 May 2006

Un hotel mai special Un hotel mai special

Poze din Constructii : : Wednesday, 23 May 2007

Soseaua din cer Soseaua din cer

Poze din Constructii : : Monday, 28 May 2007

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Hotel de gheata, Canada - Camera
corabiei sculptata in gheata Hotel de gheata, Canada - Camera corabiei sculptata in gheata

Poze din Constructii : : Friday, 28 November 2008

Turnul inclinat din Pissa - sau Pizza,
dupa unii :)) Turnul inclinat din Pissa - sau Pizza, dupa unii :))

Parcul constructiilor in miniatura din Viena

Poze din Constructii : : Friday, 20 April 2007

Protectia muncii!?! Protectia muncii!?!

Poze din Constructii : : Monday, 30 January 2006

Restaurant sub apa Restaurant sub apa

Poze din Constructii : : Wednesday, 16 May 2007

Cartiere de locuinte in Mexic. Poza 2. Cartiere de locuinte in Mexic. Poza 2.

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Bloc de locuinte in Mexic Bloc de locuinte in Mexic

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Parcare aglomerata Parcare aglomerata

Poze din Constructii : : Monday, 12 November 2007

Orasul de gheata din China Orasul de gheata din China

Poze din Constructii : : Monday, 18 June 2007

Poze din Constructii : : Friday, 27 January 2006

Scari cu logica Scari cu logica

Poze din Constructii : : Monday, 22 January 2007

Atmosfera Atmosfera

Poze din Constructii : : Tuesday, 28 March 2006