Super Dacia cu motor!

Picture from category: Poze cu Masini frumoase haioase

proposed: 3 Aug 2006
Super Dacia cu motor!

Super Dacia cu motor!

Taxi Cuba - USA. O masina transformata in ambarcatiune, folosita pentru a emigra ilegal din Cuba in USA.
previous picture
Masina cu noroc. Oare?
next picture

Dacia 1300 cu doua capete! Dacia 1300 cu doua capete!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 31 July 2006

Parcarea. Lectia 2. Parcarea. Lectia 2.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Cum se testeaza o masina adevarata Cum se testeaza o masina adevarata

daca era o Dacia 1300, ar fi rezistat: -)

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 21 September 2006

Tunning pentru volan Tunning pentru volan

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 7 February 2007

Aer conditionat Aer conditionat

Poze cu Masini frumoase haioase : : Tuesday, 11 September 2007

Dacia Logan modificata Dacia Logan modificata

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 26 May 2006

Smart Corvette Smart Corvette

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 4 June 2007

Blonda la volan! Blonda la volan!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 9 March 2007

Super tunata: ) Super tunata: )

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 24 March 2006

Tunning-ul face masina! Tunning-ul face masina!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Monday, 19 June 2006

Vezi ca se poate? Vezi ca se poate?

Poze cu Masini frumoase haioase : : Friday, 10 February 2006

Parcarea. Lectia 12. Parcarea. Lectia 12.

Recunoasteti ca voi nu puteti? Si aveti de mult timp carnetul.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Thursday, 23 February 2006

Terrafugia, masina zburatoare, masina
avion Terrafugia, masina zburatoare, masina avion

Poze cu Masini frumoase haioase : : Sunday, 20 October 2013

Se cauta patru roti! Se cauta patru roti!

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 7 February 2007

In desert trebuie masina 4X4. Dar in
oras de ce sa mai poluezi aiurea? In desert trebuie masina 4X4. Dar in oras de ce sa mai poluezi aiurea?

Poluand aiurea, orasul se va transforma incet in desert. Numai bun pentru 4X4.

Poze cu Masini frumoase haioase : : Wednesday, 9 May 2007