Cum se scrie corect?

Picture from category: Poze din Trafic Circulatie

proposed: 31 Jul 2006
Cum se scrie corect?

Cum se scrie corect?
Bai, sa vezi ca H-ul trebuia pus la sfarsitul cuvantului... ce SCOOLH ai facut de nu stii?

Vad bine? Si nu obisnuiesc sa beau si sa conduc!
previous picture
Masina buna la orice pana la urma...
next picture

Un roman la New York Un roman la New York

Uita-te la numarul de inmatriculare

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 31 July 2008

Femeie blonda incepatoare in masina
Dacia! Femeie blonda incepatoare in masina Dacia!

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 12 December 2006

Pe autostrada in Franta Pe autostrada in Franta

Drum bun!!!

Poze din Trafic Circulatie : : Monday, 24 September 2007

Pentru mentinerea siluetei Pentru mentinerea siluetei

Cei care l-au montat sunt de la departamentul "Obstacole stradale pentru mentinerea siluetei cetatenilor"

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 7 February 2006

Atata vreme cat inca mai merge, e ca si
nou! Atata vreme cat inca mai merge, e ca si nou!

Mergeam linistit, faceam si eu niste contrabanda, si deodata imi cade o racheta in cap... era competitia? o fi fost politia?

Poze din Trafic Circulatie : : Sunday, 4 February 2007

Poze din Trafic Circulatie : : Friday, 27 January 2006

Intalnirea anuala a soferilor agorafobi Intalnirea anuala a soferilor agorafobi

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 10 October 2006

Accident ciudat Accident ciudat

Poze din Trafic Circulatie : : Tuesday, 17 April 2007

Iata cum putem economisi combustibilul Iata cum putem economisi combustibilul

Folosim cate 50 aceeasi motocicleta...

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 14 June 2007

O pozitie pe zi O pozitie pe zi

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 13 September 2007

CU vacile la plimbare cu masina CU vacile la plimbare cu masina

Poze din Trafic Circulatie : : Monday, 17 September 2007

Adevaratul maestru Adevaratul maestru

Poze din Trafic Circulatie : : Wednesday, 17 January 2007

Azi nu circula barcile cu motor? Azi nu circula barcile cu motor?

Poze din Trafic Circulatie : : Friday, 27 January 2006

Putin a lipsit. Intra in magazinul de la
parter prin tavan. Putin a lipsit. Intra in magazinul de la parter prin tavan.

Poze din Trafic Circulatie : : Thursday, 5 October 2006

Inconstienta poate ucide! Unii, dupa ce
beau o bere in masina aflata in mers, o
arunca pe geam! Inconstienta poate ucide! Unii, dupa ce beau o bere in masina aflata in mers, o arunca pe geam!

Inconstienta lasa urme

Poze din Trafic Circulatie : : Wednesday, 5 March 2008