Cum poate arata o parcare!

Picture from category: Poze din Constructii

proposed: 28 Jul 2006
Cum poate arata o parcare!

Cum poate arata o parcare!

Macar au avut respect pentru natura! :-)
previous picture
Strada Viitorului
next picture

Macar au avut respect pentru natura! :-) Macar au avut respect pentru natura! :-)

Poze din Constructii : : Friday, 28 July 2006

In unele tari se poarta fatadele cazute
la blocuri In unele tari se poarta fatadele cazute la blocuri

Poze din Constructii : : Tuesday, 8 May 2007

S-a-mbatat inginerul S-a-mbatat inginerul

speram ca exista scarile de la intrare!

Poze din Constructii : : Wednesday, 10 October 2007

Cod de bare. Imi trebuie cititor capabil Cod de bare. Imi trebuie cititor capabil

Poze din Constructii : : Wednesday, 27 June 2007

Un bloc vopsit cu ceva mai multa
creativitate... Un bloc vopsit cu ceva mai multa creativitate...

Poze din Constructii : : Sunday, 24 June 2007

Un hotel mai special Un hotel mai special

Poze din Constructii : : Wednesday, 23 May 2007

Santier in Dubai Santier in Dubai

Poze din Constructii : : Friday, 24 March 2006

Consolidare! Consolidare!

Poze din Constructii : : Monday, 14 May 2007

O bagatela de castel de nisip...
construit de o fetita...?!? O bagatela de castel de nisip... construit de o fetita...?!?

Poze din Constructii : : Monday, 12 November 2012

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Noul Colloseum. In Mexic. Noul Colloseum. In Mexic.

Poze din Constructii : : Friday, 25 August 2006

Drum bun si cale batuta! Drum bun si cale batuta!

Poze din Constructii : : Friday, 17 November 2006

Un nou tip de apartament Un nou tip de apartament

Poze din Constructii : : Friday, 10 February 2006

Cine mai are casa ca a mea? Cine mai are casa ca a mea?

Poze din Constructii : : Tuesday, 7 February 2006

Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o
pista gresita! Cum iti dai seama ca ai luat-o pe o pista gresita!

Poze din Constructii : : Thursday, 11 October 2007