Oare cum se merge pe asa o bicicleta?!?

Picture from category: Poze cu Ciudatenii

proposed: 24 Jul 2006
Oare cum se merge pe asa o bicicleta?!?

Oare cum se merge pe asa o bicicleta?!?
Cineva care nu si-a asigurat fiecare componenta de la bicileta in parte. Mai era o poza pe site cu o astfel de bicileta...

Un nou tip de mouse-pad!
previous picture
Moda 2006 in zonele cu inundatii
next picture

Nu conteaza utilajele, conteaza
atitudinea Nu conteaza utilajele, conteaza atitudinea

Daca sefu ne da ceva de facut, noi nu punem intrebari

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 15 June 2007

Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7... Gata sefu, ti l-am parcat la docu' 7...

Poze cu Ciudatenii : : Friday, 6 October 2006

Pisica fluture Pisica fluture

unii umbla cu pisica vopsita

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 15 January 2008

Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma
rog frumos? Paartieeee!!!... De ce nu te feresti ma rog frumos?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 8 August 2006

Curea Curea

Indicator greutate kilograme

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 8 October 2007

In sfarsit folositoare din nou :) In sfarsit folositoare din nou :)

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 1 February 2006

Cale ferata pentru trenuri? Cale ferata pentru trenuri?

Sunt doi stalpi, sa fie siguri...

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 17 May 2007

Un om foarte curat isi cara si matura
dupa el Un om foarte curat isi cara si matura dupa el

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 15 October 2007

La masa de pocker e o tacere de gheata.
Ce maini or avea? La masa de pocker e o tacere de gheata. Ce maini or avea?

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 19 June 2007

Iar am ramas fara benzina Iar am ramas fara benzina

Poze cu Ciudatenii : : Sunday, 10 June 2007

WC Birou WC WC Birou WC

World Trade Center Braila

Poze cu Ciudatenii : : Wednesday, 13 December 2006

La cafeaua de dimineata La cafeaua de dimineata

Admiram privelistea la o cafea de dimineata

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 15 October 2007

Ai de ales, ori platesti 00 lei, ori 000
lei Ai de ales, ori platesti 00 lei, ori 000 lei

Alegerea iti apartine. Poate gasesti si alti diferentiatori in afara pretului?

Poze cu Ciudatenii : : Thursday, 5 October 2006

Cum se odihneste un vapor mai mare... Cum se odihneste un vapor mai mare...

Altele, cum ar fi Titanicul, pot chiar sa-si ia o vacanta mai lunga, in locuri exotice si neexplorate. Ca o paranteza - vacantele prelungite favorizeaza ruginirea, imbatranirea in exces. E bine sa aveti o viata activa.

Poze cu Ciudatenii : : Tuesday, 10 October 2006

Sunt celebru, nu ma recunosti? Sunt celebru, nu ma recunosti?

Poze cu Ciudatenii : : Monday, 24 July 2006