Incremenita! pe film...

Picture from category: Poze din Arta

proposed: 26 Jun 2006
Incremenita! pe film...

Incremenita! pe film...

Balon umplut cu apa explodeaza
previous picture
Ma uit atent, si mi se pare ca apa incepe sa curga si in poza
next picture

Abstract Abstract

Poze din Arta : : Sunday, 1 July 2007

Picteaza norii Picteaza norii

Diseara pictam si stelele

Poze din Arta : : Monday, 9 June 2008

Marul biblic... Marul biblic...

Poze din Arta : : Thursday, 17 May 2007

Corpul uman Corpul uman

Poze din Arta : : Tuesday, 10 October 2006

Tanc ce tocmai trage un proiectil Tanc ce tocmai trage un proiectil

Poze din Arta : : Wednesday, 30 January 2008

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Echilibru Echilibru

Poze din Arta : : Thursday, 31 May 2007

Arta din nisip... Arta din nisip...

Poze din Arta : : Tuesday, 28 March 2006

Piure de cartofi, sau peisaj marin? Piure de cartofi, sau peisaj marin?

Totul e facut din mancare!

Poze din Arta : : Wednesday, 16 January 2008

Arta italiana Arta italiana

Poze din Arta : : Tuesday, 3 October 2006

Corpul uman Corpul uman

Poze din Arta : : Tuesday, 10 October 2006

Ireal Ireal

Poze din Arta : : Friday, 7 April 2006

Desi pare incredibil, toata scena e
cladita din nisip Desi pare incredibil, toata scena e cladita din nisip

Poze din Arta : : Wednesday, 9 August 2006

Melc, melc, codobelc... Melc, melc, codobelc...

Si te du in Africa, si-n America, si in Asia...

Poze din Arta : : Wednesday, 14 February 2007